Vizyonumuz

Bioozonic Hygiene®, insan faktörünün bulunduğu tüm alanlarda temizlik ve hijyen konusunda özel servisler sunmaktadır. Firmamız, müşteri odaklı, müşteri memnuniyeti ve sektöründe deneyim zenginliği ile yüksek temizlik standartlarına ulaşmıştır.

Anket
Herhangi bir temizlik işi, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik dikkatli planlama ve değerlendirme gerektirir. Yaptığımız anketler, servislerimizin ileriye dönük, en verimli ve güvenli bir şekilde belirlenmesinde ilk adımdır.

24 Saat Hizmet
Bioozonic Hygiene®, her zaman müşterilerine en verimli müşteri hizmeti sunmak için, 7 gün 24 saat çalışmaktadır.

Eğitimli Personel
Bioozonic Hygiene®, yüksek standartlara ulaşmak amacıyla personel eğitimine yoğunlaşmaktadır. İşyerleri, risk değerlendirmesi, yangınla mücadele, ilk yardım, sağlık ve güvenlik  personellerimize verdiğiniz eğitimlerden bazılarıdır.

En Son Teknoloji Ekipmanları
Bioozonic Hygiene®, deneyimli personeli ile kaliteden ödün vermeden, her türlü koşulda, herhangi bir durumla başa çıkmak için en son teknoloji malzeme ve temizlik ekipmanları ile çalışmaktadır.

Kontrol Hizmetleri
Bioozonic Hygiene® tarafından gerçekleştirilen tüm hizmetler, firmamız ve müşterilerimizin yararına tam ve eksiksiz olarak refenrans numarası verilerek bir kayıt altına alınmaktadır.